RENGINIŲ VEDĖJAI

SKAITYKITE ČIA:

Tai, kad užsukote čia, jau reiškia, jog Jūs radote paprastą ir greitą būdą renginių vedėjui surasti.
Žemiau pateiktame sąraše rasite įvairiems renginiams tinkančių, kvalifikuotų renginių vedėjų su patirtimi. Jeigu nežinote, kurį rinktis, tiesiog susisiekite su mumis ir mes Jums patarsime, parinksime geriausiai Jūsų renginio pobūdžiui tinkantį žmogų.
Renginių vedėjas – Jūsų renginio ar šventės jungiamoji dalis – pagrindinė grandis.
Renginių vedėjai lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Share:

Giedrius

10 metų scenoje, 5 iš jų ne tik renginiuose, o ir teatre.
Patirtis teatro scenoje suteikia laisvumo ir improvizacijos įgudžių, todėl šis žmogus nebijo ir žino, kaip reikia elgtis su “kieta” ar linksmintis pasiruošusia publika.
Šis žmogus atsiriboja nuo rimtų renginių, kuriuose pilna “akmeninių” veidų ir būtinos rimties. Jis renkasi dirbti tik linksmo pobūdžio ir geros nuotaikos pilnuose renginiuose.
Giedrius taip pat yra renginių organizatorius. Jį dažnai pamatysite koordinuojant www.pimpit.lt renginius.
Paskutiniai klientai, kuriems vesti renginiai: “Apollo boulingas”, UAB “Selita ir ko”, AB “Lietuvos geležinkeliai”, UAB “DHL Lietuva”, UAB “Dovanų pasaulis”, UAB “DELFI LT” ir kt.
2

Kristina

Renginių vedėja Kristina yra profesionali aktorė, lengvai šnekanti anglų kalba ir baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją.
Šios šmaikščios bei linksmos vedėjos ilgai pristatinėti turbūt nereikia, kadangi praktiškai kiekvienas lietuvis ją yra matęs per televiziją. Kristina ketverius metus vedė laidą “Dviračio žinios”, rodomą per LNK, vaidino improvizacinėje “Ačiū Dievui atėjai” laidoje, dalyvavo humoro ir improvizacijų šou “Nr.1”. Moterys ją galėjo stebėti “Nekviesta meilė”, “Nemylimi”, “Viltys ir vilionės” ir kituose serialuose.
Ši aktorė veda įvairaus pobūdžio renginius: nuo oficialių renginių, įmonių švenčių iki privačių vakarėlių, vestuvių, jubiliejų ir pan.
Keletas įmonių, kurioms Kristina vedė renginius: AB “ORLEN Lietuva”, viešbučių tinklas “Best Western”, AB “Kauno grūdai”, UAB “Bennet distributors” ir daug kitų…
kristina3

Artūras

Jis – perspektyvus renginių vedėjas, būtent šioje srityje dirbantis 8 metus. Savo karjerą pradėjo vesdamas Druskininkų kurorto atidarymo šventes ir tapo tradiciniu šios miesto šventės, transliuojamos per LRT vedėju ir organizatoriumi.
Artūras vedė ir organizavo renginius Kauno restorane-klube Combo.
 Jo veržlumas ir patirtis scenoje leidžia jam įtikti bet kokiai publikai – tiek vyresniems, tiek jaunesniems, ir vyrams, ir moterims.
Artūras yra ir teatro „Niša“ aktorius, todėl jis gali tapti bet kokiu personažu, jis yra paruošęs atskiras programėles vaikams (klounas, Pjero, Buratinas, Svajonių Storulis).
DSC_1180 copy

Liudas

Liudas yra klaipėdietis.
Jo kaip renginių vedėjo ir renginių organizatoriaus patirtis – 10 metų.
Šis žmogus gali vesti  įvairius renginius, nuo suaugusių žmonių gimtadienių iki vaikų švenčių, Taip pat vestuves, viešus koncertus ir VIP renginis. Liudas gali būti bent kokiu norimu personažu, nes jis yra savo srities specialistas. Daug apie jį pasakoti nereikia.
Liudo išsilavinimas – aktorystės bakalauras ir režisūros magistras – tuo viskas ir pasakyta.
Neskaitant privačių vakarėlių ir įvairių švenčių vedimo ir organizavimo Liudo užsakovų sąraše puikuojasi: “Klaipėdos viešbutis”, “Pramogų bankas”, “HBH”, “DFDS LISCO”, klubas “El calor”, sodyba “Vienkiemis”, prekybos centras “AKROPOLIS” ir kt.
liudas3

GYVO GARSO GRUPĖS VAKARĖLIAMS

Lorem Ipsum

GARSO IR APŠVIETIMO NUOMA

Profesionalus didelių

DJ’AI VAKARĖLIAMS IR VESTUVĖMS

Praktiškai visoms

AIRSOFT – ŠRATASVYDIS

Šratasvydis (Airsoft)