PROTŲ MŪŠIO ORGANIZAVIMAS

SKAITYKITE ČIA:

Protų mūšiai – tai pakankamai nauja ir vis dar populiarėjanti vakarėlių serija ne tik kavinėse, baruose ar restoranuose, kuri jau dabar pritraukia mases žmonių. Ši,  daug mąstymo reikalaujanti, pramoga vis dažniau yra užsakoma ir įmonių bei privačių žmonių uždariems vakarėliams, kurių metu norima prasmingiau bei naudingiau praleisti laiką.
Tiems, kas nieko apie tai nežino, galime pasakyti, jog vakarėlis Protų mūšiai yra šiek tiek panašus į jau legenda tapusią laidą “Kas laimės milijoną?”. Panašus dėl to, jog reikia smarkiai palaužyti galvą, o skiriasi tuo, jog čia varžosi komandos ir būtent todėl viskas vyksta gerokai linksmiau!
Šią paslaugą užsakiusios viešojo maitinimo įstaigos akivaidžiai pajaučia klientų pagausėjimą. Taigi drąsiai galime teigti, jog šiandien tai yra vienas iš geriausių klientų magnetų kavinėms, klubams, barams bei restoranams. Tai ilgalaikis, tęstinis renginys prijaukinantis klientus.

Vieno renginio trukmė ~ 2,5 – 3val.
3 kėliniai po 10 tekstinių klausimų, ketvirtasis vaizdiniai klausimai, penktasis audio klausimų kėlinys, šeštasis kūrybinis – improvizacinis ir dar daug netikėtų staigmenų.
Tekstinių klausimų PVZ.:
Ką iš sanskrito kalbos išvertus reikštų žodis “guru”?
Kas yra eilėraščio “Eglutė skarota” autorius?
Kas yra kas.. ir t.t. ir pan.

Share:
GYVO GARSO GRUPĖS VAKARĖLIAMS

Lorem Ipsum

GARSO IR APŠVIETIMO NUOMA

Profesionalus didelių

DJ’AI VAKARĖLIAMS IR VESTUVĖMS

Praktiškai visoms

AIRSOFT – ŠRATASVYDIS

Šratasvydis (Airsoft)