GOLFO PRAMOGOS RENGINIAMS

SKAITYKITE ČIA:

Golfo žaidimas kažkada buvo tik aristokratų laisvalaikio praleidimo būdas, o dabar jis jau tapo prieinamas kiekvienam. Kartu so profesionaliu treneriu išbandykite golfo žaidimą ir susijusias pramogas savo pasirinktoje vietoje.

Share:

STANDARTINIS GOLFO ŽAIDIMAS

Šios programos metu išmoksite žaisti golfą ir suprasite svarbiausius golfo žaidimo judesius ir taisykles.
Žaidimo tikslas – iš starto aikštelės išmušti kamuoliuką ir įmušti į tam skirtą duobutę atlikus kuo mažiau smūgių. Žadimo pagrindą sudaro smūgiavimo technika, kurios išmokys šalia esantis treneris. Šios pramogos metu išmoksite smūgiuoti golfo kamuoliuką į tolį, išgirsite, kaip įspūdingai skrosdamas orą švilpia taisyklingai numuštas golfo kamuoliukas.

Užsiemimai vyksta apie 1 val. Treneris suteikia technikos pradžiamokslį, supažindina su taisyklėmis ir toliau vyksta varžybos estafečių forma.


FUTBOGOLFAS

Futbolgolfas pat yra labai panašus į tradicinį golfą. Tai yra futbolo ir golfo žaidimo mišinys Futbolo kamuolys iš starto aikštelės yra spiriamas link specialios duobutės. Žaidimo tikslas – atlikus kuo mažiau spyrių įspirti futbolo kamuolį į duobutę. 

Žaidimas vyksta apie 1 val. Treneris suteikia technikos pradžiamokslį, supažindina su taisyklemis ir toliau vyksta 3-5 duobučių žaidimas, varžybiniu formatu.

DISKOGOLFO ŽAIDIMAS

Šis žaidimas yra abai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami diskgolfo skraidantys diskai. Taisyklės analogiškos, kaip ir tradiciniame golfo žaidime – iš starto vietos diskas yra metamas link specialaus krepšio. Žaidimo tikslas– atlikus kuo mažiau metimų įmesti diską į žaidimo krepšį.

Žaidimo trukmė apie 1 val. Treneris suteikia technikos pradžiamokslį, supažindina su taisyklemis ir toliau žaidimas vyksta 3-5 duobuciu varžybiniu formatu.


GYVO GARSO GRUPĖS VAKARĖLIAMS

Lorem Ipsum

GARSO IR APŠVIETIMO NUOMA

Profesionalus didelių

DJ’AI VAKARĖLIAMS IR VESTUVĖMS

Praktiškai visoms

AIRSOFT – ŠRATASVYDIS

Šratasvydis (Airsoft)